Zobacz

Dla naszych oczu
Data: 3-7 VIII 2015 / 11:00
Miejsce: Nowy Pokój Sztuki Dziecka
Warsztaty ekologiczne dla dzieci // VOL II

 

 

Prowadzenie:

Katarzyna Kępska (Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”)

oraz

Małgorzata Żydek (architekt krajobrazu, Zakład Zieleni Miejskiej w Katowicach)

 

 

 

DLA NASZYCH OCZU to warsztaty proekologicznego podejścia do życia i świata dedykowane dzieciom w wieku 6-12 lat oraz akcja artystyczna na placu zabaw w Katowicach-Szopienicach podczas której zostaną zaprojektowane i wykonane przez dzieci roślinne rabaty.

 

MIASTO – PRZESTRZEŃ DLA SZTUKI

Realizowany od 2012 roku projekt stanowi przyczynek do dyskusji i dialogu pomiędzy mieszkańcami, organizatorami projektu oraz przedstawicielami władz miejskich na temat kierunku projektowania przestrzeni miejskiej z uwzględnieniem procesów twórczych zachodzących w obszarze miasta.

 

Realizowany w ramach projektu KATOWICKI SZLAK SZTUKI jest z jednej strony miejscem integrującym lokalną społeczność (to przestrzeń idealna dla nieformalnych spotkań grup znajomych; realizacji społecznych i artystycznych akcji), a z drugiej strony pełni funkcję stałej wystawy sztuki współczesnej prezentowanej „pod gołym niebem” oraz dostępnej dla widzów przez 24 godziny na dobę. W przyszłości Katowicki Szlak Sztuki ma stanowić istotny element turystyki kulturowej woj. śląskiego.

 

 

Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń: bow@ck.art.pl, 32 609 03 31/32.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej wydarzeń Drukuj
Partnerzy
sliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij